top of page

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

  • Doradzamy, jak w prosty sposób zwiększyć atrakcyjność posiadanego lokalu. Podpowiadamy, co należy wymienić, co odświeżyć, a jakie sprzęty wystarczy przestawić, by mieszkało się lepiej. Dobieramy kolory ścian, tkanin, wybieramy dodatki, które podkreślają walory pomieszczeń. W taką minimetamorfozę warto zainwestować zwłaszcza w sytuacji, kiedy planujesz wynajem mieszkania. Koszty inwestycji zwrócą się w czynszu, jaki za nie dostaniesz. 

  • Projektujemy wnętrza. Opracowujemy plany instalacji. Wybieramy drzwi, podłogi, rodzaje oświetlenia, wyposażenie łazienek i kuchni. Dbamy o funkcjonalne rozstawienie mebli i sprzętów AGD tak, by jak najlepiej służyły Twojej rodzinie. Współpracując z nami, oszczędzasz czas i pieniądze: nie spędzasz godzin na poszukiwaniu materiałów budowlanych i elementów wykończenia, i masz gwarancję, że zakupione produkty będą idealnie wpasowane w przestrzeń.

 

  • Wizualizujemy planowane zmiany. Opracowujemy dokumentację techniczną, niezbędną do bezstresowego przeprowadzenia remontu. Wykonujemy rysunki poglądowe koncepcji projektowanych wnętrz. 

 

  • Na życzenie przygotujemy wizualizację trójwymiarową (3D), która pozwoli zobaczyć, jak po remoncie będzie wyglądało Twoje mieszkanie. To rozwiązanie polecamy zwłaszcza w sytuacjach, kiedy nasi Klienci chcą zainwestować spore środki w oryginalne elementy wykończenia wnętrz. Wizualizacja 3D pozwala upewnić się co do słuszności wyboru kosztownych podłóg czy awangardowych zabudów, zanim wydadzą na nie pieniądze.

 

  • Organizujemy remonty. Znajdziemy solidną ekipę remontową, z którą będziemy współpracować. Krok po kroku rozpiszemy działania zatrudnionych fachowców i będziemy nadzorować ich pracę. Będąc z nimi w nieustannym kontakcie, do minimum ograniczamy konieczność Twojego udziału w remoncie. 

 

  • Projektujemy meble na wymiar. Funkcjonalne ciągi kuchenne, zabudowy łazienkowe, efektowne biblioteki, mobilne ściany - pomożemy Ci optymalnie wykorzystać przestrzeń, jaką dysponujesz.  

 

Mieszkasz poza Warszawą? To nie problem. Mamy doświadczenie w projektowaniu online. O tym, jak współpracujemy na odległość, przeczytasz na naszym blogu. 

bottom of page